Digitus DisplayPort Connection Cable | DisplayPort | 2 m
- TootjadDigitus
- Mudel: DB-340100-020-S
- Saadavus: 3
-
9€
Digitus DisplayPort Connection Cable | DisplayPort | 2 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | DisplayPort Connection Cable |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | DisplayPort |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





